Hakkı- mızda

“ufukta biriken bulutlar gibi; yaklaşmakta olanın habercisi gibidir…vaatlerle dolu. Beklentilerin getirdiği heyecanı hissedersin. Adeta kapının aniden çalınmasına benzer; sen hiç de beklemiyorken…Çaresiz kulak verirsin bu çağrıya; tedbirli ama gene de umutla dolu. Bir fırtınayla yüzleşir gibi; rüzgar ve yağmur geçip gider ama yaşanmışlıklar sende kalır…”

Koku hissi o denli temel ve yaratılışımıza işlemiş duyudur ki diğer tüm hisler ondan sonra gelir. Ne sesler ne de görüntüler onun önüne geçemez. Bir koku hep aklınızda, hep sizde kalır; geçmişi geleceğe bağlayan bir köprü gibi.

Koku her yerdedir ve her şeyi kapsar. Sesler olmasa, ışıklar yanmasa bile derin bir nefes size nerede olduğunuz, kiminle olduğunuz ve olanlarla olacakları anlatıverir. Bir kokunun notaları hayalleri, umutları, beklentileri; kısacası başka dünyaları taşır. Biz de Régalien’de bu dünyaların anahtarlarını yaratıyoruz.

Régalien’in seçkin parfümörleri tarafından yaratılan kokularımız başka hiçbir kokuda olmayan kendine münhasır notalardan oluşur. Jenerik parfümlerden farklı, kalabalıklar içinde herkesin kokusunun birbirine benzediği bir dünyada tek nefeste tanınıp ayırt edilebilen şahsi imzanız gibidir.

Özenle kristal şişelere doldurulup özel sunum kutularıyla Régalien parfümleri kendinize verdiğiniz değerin ve “joy de vivre”nizin bir simgesidir.”

Foun- ders

Bilen-Varol Besen

Hislerinize dokunmaya hazır mısınız?

“Tutku” ile şehrin en güzel restoranında bir akşam yemeği yemek, “Zarafet” ile uzun uzun sohbet etmek, “Huzur” ile serin bir yaz akşamı keyifli bir yürüyüşe çıkmak…

Régalien, sıradanlıktan uzak kokuları benzersiz bir özenle bir araya getirir. Benliğinize yeni bir nefes, sevdiklerinizin hafızasına yeni bir detay, geçmişin hayallerine ve bugünün umutlarına zarif bir dokunuş…

Koku evreninin uçsuz bucaksız notaları arasında sınırsızca dolaşan Régalien kokuları; klişeden uzak yaratıcı bir his, kristal şişelerde özenle korunan tılsımlı bir nefestir.

Régalien, size kim olduğunuzu söylemez.

Sizin kim olduğunuzu söyler.

Siz yokken bile…

Luxury Collection

/collection/heart-of-rose/
Heart of Rose
/collection/spade-of-vetiver/
Spade of Vetiver
/collection/clubs-of-iris/
Clubs of Iris
/collection/discovery-set-lucky-collection/
Discovery Set Lucky Collection

Lucky Collection M